قوانین و مقررات

فروشگاه مهاباد مد همانند تمام فروشگاه های آنلاین دیگر از یک سری قانون و مقررات برخوردار است که خواندن آن باعث می شود با خیالی اسوده تر از مهاباد مد خرید کنید.

مرجوعی یا عودت کالا

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید آنلاین فهمیدن این سواله که آیا اگر محصول خریداری شده به هر دلیل مغایرت سایز یا متفاوت بودن رنگ و شکل محصول با عکس آن که در سایت است بتوان آن را مرجوع یا عودت داد. فروشگاه اینترنتی مهاباد مد باتوجه به مهم بودن این امر امکان 7 روزه مهلت تست را برای مشتریان خود در نظر گرفته که در این مدت می توانند محصول خود را مرجوع کنند، مشتریان عزیز می توانند در صورت تمایل محصولی دیگر انتخاب کنند و مابه التفاوت آن را پرداخت یا دریافت نمایند یا اینکه بعد از رسیدن محصول مرجوعی خود به مهاباد مد پول خود را تمام و کمال دریافت نمایند. ارسال در مهاباد مد فقط از طریق چاپار و تیپاکس امکان پذیر است و هزینه محصول به صورت پس کرایه است، در صورتی که مشتری بنا به دلیل مغایرت سایز اعلامی کفش را مرجوع کند هزینه عودت محصول نیز بر عهده او است ولی اگر علت مرجوعی کفش مغایرت رنگ یا ارسال اشتباه از طرف سایت مهاباد‌مد باشد هزینه رفت و برگشت برعهد ماست.

نکته: به علت اینکه همه محصولات مهاباد‌مد آکبند هستند نباید از محصول برای بیرون استفاده کرده باشید، در صورت استفاده از محصول دیگر امکان عودت وجود ندارد.

نحوی ثبت سفارش

ثبت سفارش به دو صورت است:

در روش اول شما هزینه محصول مورد نظرتون رو به شماره کارتی که بعد از نهایی کردن سفارشتون نشون میده از طریق کارت یه کارت واریز می کنید.

روش دوم از طریق درگاه پرداخت که بعد از نهایی کردن سفارشتون میاد رو یکی از این درگاه ها کلیک می کنید و خریدتون رو نهایی می کنید.

نحوه ارسال سفارشات

یک روز بعد از ثبت سفارش، سفارشات شما از طریق روش ارسالی که خودتون انتخاب کردید ارسال میشه که به طور معمول 3 تا 7 روز کاری زمان میبرد.

هزینه ارسال 

هزینه ارسال همراه سفارش از شما کسر می شود و برعهده مشتری است و فقط به صورت پس کرایه امکان ارسال است.

بازخوردها