فیلتر


محصولات برند نیوبالانس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تاریخچه نیوبالانس

نیوبالانس (New Balance) شناخته می‌شود به یکی از تولید کنندگان عمده کفش و پوشاک ورزشی در جهان است. این شرکت چندملیتی مستقر در بوستون، ماساچوست، در سال 1906 با عنوان New Balance Arch Support Company تأسیس شد.

برند نیوبالانس در ایالات متحده و همچنین در انگلستان برای بازار اروپا حضور تولیدی خود را حفظ می‌کند، جایی که آنها برخی از مدل‌های محبوب خود را تولید می‌کنند. New Balance ادعا می‌کند که محصولات خود را با ویژگی‌های فنی متمایز می‌کند، مانند درج‌های ژل ترکیبی، شمارنده‌های پاشنه پا و انتخاب بیشتر اندازه‌ها، به‌ویژه برای عرض‌های بسیار باریک یا بسیار گسترده. این شرکت خصوصی است و مجموعاً 4.4 میلیارد دلار درآمد در سال 2021 داشته است.

تاریخچه نیوبالانس آمریکا

تاریخچه برند نیوبالانس

در سال 1906، ویلیام جی رایلی، یک مهاجر ایرلندی، شرکت New Balance Arch Support Company را در منطقه بوستون تأسیس کرد، که پایه‌های قوس و سایر لوازم جانبی طراحی شده برای بهبود تناسب کفش را تولید می‌کرد. اولین محصول او، یک تکیه گاه قوس انعطاف‌پذیر، با سه نقطه پشتیبانی طراحی شد تا تعادل و راحتی بیشتری را در کفش ایجاد کند. اعتقاد بر این است که رایلی با مشاهده جوجه‌ها در حیاط خانه خود نام "تعادل جدید" را به وجود آورد و با نگه داشتن پای مرغ روی میز اداری خود نحوه عملکرد تکیه گاه‌های قوس خود را نشان داد. او به مشتریان توضیح داد که پای سه شاخه مرغ باعث تعادل کامل می‌شود. در سال 1927، رایلی، آرتور هال را به عنوان فروشنده استخدام کرد. در سال 1934، هال شریک تجاری شد. این شرکت بعداً تحت عنوان New Balance Athletic Shoe شرکت تجارت کرد. همانطور که نیوبالانس در دهه 1930 به آرامی خود را به عنوان یک تجارت خاص تثبیت کرد، بازیکنان بیسبال و ورزشکاران دو و میدانی به دنبال این شرکت برای کفش‌های تخصصی خود بودند.در سال 1956، هال این تجارت را به دخترش النور و همسرش پل کید فروخت. النور و پل کید تا سال 1960 به فروش عمده پایه های قوس ادامه دادند، زمانی که آنها "Trackster" را طراحی و تولید کردند، اولین کفش دویدن در عرض‌های مختلف. Trackster از طریق برنامه‌های YMCA که در آن به کفش غیر رسمی تبدیل شد، محبوبیت یافت. تیم‌های پیست کالج مانند موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، دانشگاه تافتز و دانشگاه بوستون Trackster را برای تیم‌های بین‌المللی خود به کار گرفتند، که به زودی توسط سایر کالج‌ها و دبیرستان‌های خصوصی در سراسر کشور دنبال می‌شود. بازاریابی بیشتر دهان به دهان یا از طریق نمایشگاه‌های ورزشی محلی بود.

Trackster newbalance

newbalance Trackster 

فروش تا سال 1972 کاهش یافت، زمانی که جیم دیویس 28 ساله شرکت را خرید، با این احساس که "محصولات اوقات فراغت بازاری با رشد بالا خواهند بود." کفش روزانه و فروش محصولات عمدتاً از طریق سفارش پستی با چند خرده فروش آمریکایی.  منطقه بوستون به مرکزی برای رونق دویدن در دهه 1970 تبدیل شد و خط تولید گسترش یافت و فروش به سرعت رشد کرد.

 newBalance  Nergize V1 FuelCore Cross Trainer

کفش تریل نیترل Fuel Core New Balanceدر سال 2001، New Balance شرکت کفش کتانی بوم PF Flyers را خریداری کرد و نام تجاری خود را در سال 2003 مجدداً راه اندازی کرد. در فوریه 2004، این شرکت Warren، Warrier Lacrosse مستقر در میشیگان، اکنون Warrior Sports را خریداری کرد.